Lezu z ulity

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč vlastně píšu blog?

Hm, zajímavá otázka. Proč?? Všichni chtějí znát odpovědi, ptají se už malé děti, chtějí zjistit důvod, proč? I já jsem se sebe několikrát ptala a tak to rovnou vysypu.

Už dvakrát jsem se před lety pokusila prolomit ledy internetu. Jednou na blogu třetího řádu s cestovatelskou tématikou. Blog jsem nikdy úplně nedokončila a nikdo ho neviděl. Malé možnosti uživatelských úprav webu a vyprchání počátečního nadšení zařídili jeho rychlý konec.

Druhý web fungoval na vlastní placené doméně, vše bylo vytvořeno dle mých představ a naprogramováno mojí hlavou od prvního písmenka do poslední tečky html kódu. Věnovala jsem tomu hodně času, naučila se spoustu nových věcí, zkoušela různé varianty tak dlouho, až jsem byla s výsledkem spokojená.

Web byl funkční více než rok, navštěvovalo ho několik mých přátel a známých, rodina. Byl spíše mým studiem webdesignu, html kódu. V té době jsem neměla v hlavě ten pravý záměr a tak jsem časem zrušila doménu a s ní spojený hosting.

Dnes vylézám z ulity potřetí a tentokrát mám hlavu plnou nápadů a možností. Od dřívějška jsem se naučila spoustu nových věcí. Mám jasno co, proč a jak to chci dělat.

Také ráda pomáhám a dělám radost lidem. A tak bych to chtěla spojit a dávat dál lidem, to co vím, že funguje a mohou to využít proto, aby jim bylo fajn.

 

Chci tvořit, vymýšlet, publikovat a představovat různé aktivity pro rodiče a jejich děti.

Ukázat možnosti jak si společnými zážitky vést děti k radosti z pohybu, tvoření, jídla, …

Zdůraznit důvody proč a je pro nás rodiče důležité si najít čas také pro své zájmy.

 

 

Co ty na to?

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *